Pondělí Zpívánky
(batolata)

více info zde
sál OD Dříteč  8.30-9.15 Mgr. Marta Stránská
  Španělština zasedací místnost
OD Dříteč
17.15-18.30 Ing. Ilona Vašková, Ph.D.
  Angličtina sál OD Dříteč 17.15-18.00 Mgr. Marta Stránská
  Tenis (dospělí) kurty Golf Resort
Kunětická Hora
18.00-19.00 Mgr. Miloslav Polák
  Pilates sál OD Dříteč 19.30-20.30 Mgr. Lenka Antošková
         
Úterý Angličtina          
2. - 3. třída
zasedací místnost 14.45-15.30 Mgr. Kateřina Štruncová
  Taneční cvičení
děti MŠ - 3 až 7 let
více info zde
sál OD Dříteč 15.00-15.45 Petra Kudláčková
  Taneční cvičení
děti ZŠ - 8 - 12 let

více info zde
sál OD Dříteč  15.45-16.30 Petra Kudláčková
  Angličtina          
ZŠ + SŠ
zasedací místnost
 OD Dříteč
16.30-17.30 Mgr. Ingeborg Marelová
  Angličtina
4. - 5. třída
knihovna Dříteč 16.45-17.30  Mgr. Kateřina Štruncová
  Angličtina -mírně pokročilí        
15 - 100 let

 
zasedací místnost
 OD Dříteč
17.30-18.30 Mgr. Ingeborg Marelová
  P-class sál OD Dříteč  19.30-20.30 Hana Doležalová
         
Středa Baby s mami sál OD Dříteč 8.30 - 9.15 Radka Šarochová
  Tenis
(ZŠ)
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
17.00-18.00 Mgr. Miloslav Polák
  Tenis
15 - 100 let (dosp.)
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
18.00-19.00 Mgr. Miloslav Polák
  Angličtina          
15 - 100 let
zasedací místnost
OD Dříteč
18.15-19.15 Mgr. Markéta Mazalová
  Golf
15 - 100 let
golf 18.30-19.30 Jaroslav Pallas
  Tenis
15 - 100 let (dosp.)
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
19.00-20.00 Mgr. Miloslav Polák
  Kondiční cvičení sál OD Dříteč  19.30-20.30 Šárka Novotná
  Ping pong sál OD Dříteč 20.30-21.30  
         
Čtvrtek Angličtina          
MŠ + ZŠ
knihovna Dříteč 14.15-15.00 Mgr. Marta Stránská
  Angličtina          
MŠ 
knihovna Dříteč 15.15-16.00 Mgr. Marta Stránská
  Němčina
1. stupeň
knihovna 16.30-17.15 Mgr. Kateřina Vodáková
  Němčina
mírně pokročilí
knihovna 17.30-18.30 Mgr. Kateřina Vodáková
  Kondiční cvičení
5 - 8 let
sál OD Dříteč 17.30-18.15 Šárka Novotná
  Kondiční cvičení
9 - 14 let
sál OD Dříteč  18.15-19.00

 
Šárka Novotná
  Volejbal Tělocvična Rokytno 19.00-20.00  
         
Pátek Tenis                  

více info zde
sál OD Dříteč/hřiště  15.00-15.45 Mgr. Miloslav Polák
 
  Tenis                  
ZŠ - 1. stupeň

více info zde
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
16.00-17.00 Mgr. Miloslav Polák
 
  Tenis                  
ZŠ - 1. stupeň

více info zde
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
17.00-18.00 Mgr. Miloslav Polák
  Tenis                  
ZŠ - 1. stupeň

více info zde
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
18.00-19.00 Mgr. Miloslav Polák
Milena Poláková
  Florbal (od 11/2016) Tělocvična Hradební, HK 18.00-19.00  
  Golf
15 - 100 let
golf 18.30-19.30 Jaroslav Pallas
         
Neděle Tenis                  
mládež

více info zde
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
13.00-14.00 Mgr. Miloslav Polák
  Tenis                  
mládež

více info zde
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
14.00-15.00 Mgr. Miloslav Polák
  Tenis 
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
15.00-16.00 Mgr. Miloslav Polák
Petr Beránek
  Tenis 
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
16.00-17.00 Mgr. Miloslav Polák
 
  Tenis
dospělí
20 - 100 let

více info zde
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
16.00-17.00 František Kolín
  Tenis
dospělí
20 - 100 let

více info zde
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
17.00-18.00 Mgr. Miloslav Polák
František Kolín
  Tenis
mládež
kurty Golf Resort
Kunětická Hora
18.00-19.00 Mgr. Miloslav Polák